Koe luonnonrauhaa LaatuLomien huviloilla ja huoneistoissa Pääsiäisenä Juvalla!


Tarjous:

hinta alkaen 460 euroa/ 4vrk

Voimassa 18.04.2019 saakka

Varaa tästä

Yhteystiedot:

Kaskiinharjuntie 119, 51980 JUVA
0400357149
@
laatulomat@gmail.com
Katso www-sivut

 LaatuLomilla on 6 erilaista hyvinvarusteltua huvilaa ja 4 huoneistoa Juvalla ,Kaskiinkylällä.

 LaatuLomien ylellisillä ja kodikkailla huviloilla  lomailet ja rentoudut

 ympäri vuoden yksin, kaksin, perheellä tai porukalla!

Huviloiden pääsiäistarjouksemme 18.-22.4. :

Villa Hyppykallio 460 euroa/4vrk  http://laatulomat.fi/fi/villa-hyppykallio/

Villa Muu 460 euroa/4vrk http://laatulomat.fi/fi/villa-muu/

Villa Kukka 520 euroa/4vrk  http://laatulomat.fi/fi/villa-kukka/

Villa Huvikalliola 520 euroa/4vrk  http://laatulomat.fi/fi/villa-huvikalliola/

Villa Maaria 780 euroa/4vrk  http://laatulomat.fi/fi/villa-maaria/

Villa Kupsala 880 euroa/4vrk http://laatulomat.fi/fi/villa-kupsala/

Huoneistojen pääsiäis arjouksemme 18.-22.4.

KOTO  400 euroa/4vrk http://laatulomat.fi/fi/koto/

KONTU   350 euroa/4vrk http://laatulomat.fi/fi/kontu/

TUPA 300 euroa/4vrk http://laatulomat.fi/fi/huoneisto-tupa/

PIRTTI 280 euroa/4vrk http://laatulomat.fi/fi/huoneisto-pirtti/

huoneistojen hinnat sisältävät liinavaatteet ja pyyhkeet!

Varaa lomasi meiltä jos tahdot helpon ja onnistuneen loman!